Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

Sürdürülebilir Sanat Söyleşisi ve Atölye Ziyareti

03.05.2024

Sanatın sürdürülebilirliğine dikkat çeken, atık hale gelmiş her türlü ürün ve objeyi geri dönüşüm ve ileri dönüşüm prensipleriyle sanatın dünyasında yeniden var eden görsel sanatçı Deniz SAĞDIÇ, atölyesinin kapılarını İMUSUS’a açıyor.

İMÜ Sürdürülebilirlik Topluluğu, Sürdürülebilirlik Ofisi ve Sustainable Art House iş birliği ile “Sürdürülebilir Sanat” söyleşisi ve atölye ziyareti gerçekleştirecek. 03 Mayıs 2024 Cuma günü Sustainable Art House‘da gerçekleştirilecek olan etkinlik saat 11:00‘de başlayacak ve tüm İMÜ öğrencilerinin, personelinin ve kamunun katılımına açık olarak gerçekleştirilecek.

Etkinlikte öncelikle Deniz SAĞDIÇ ile sürdürülebilirlik ve sürdürülebilir sanat üzerine bir söyleşi gerçekleştirilecek. Sonrasında SAĞDIÇ’ın kullandığı malzemeler ve çalışma teknikleri üzerine yapacağı bilgilendirmeyi takiben atölye gezilerek sanatçının eserleri incelenecektir.

Etkinliğe katılım 20 kişi ile sınırlıdır. Etkinliğe katılmak isteyen kişilerin burada bulunan formu doldurmaları gerekmektedir. Etkinliğe katılamayacak olmanız durumunda lütfen bize bir gün öncesinden haber veriniz. İletişim: ayca.celikbilek@medeniyet.edu.tr

Tarih: 03 Mayıs 2024 Cuma
Saat: 11:00
Yer: Sustainable Art House, Atatürk Mah. Sülün Cad. No:19, Ataşehir/İstanbul