Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

11-12 Mayıs 2024 Tarihlerinde Düzenlenecek 8. Ulusal Tıp Öğrenci Kongremize Davet

29.04.2024

Sevgili Tıbbiyeliler,

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Öğrenci kongresi ekibi olarak bu sene gerçekleşecek olan 8. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresinin  AKTİF ve PASİF katılımcı kayıtlarının başladığını duyurmaktan büyük bir mutluluk ve heyecan duymaktayız.

“Geleceğin Tıbbı: Yapay Zeka” temalı kongremiz, 11-12 Mayıs tarihlerinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi Güney Yerleşkesinde Aşık Paşa Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Tıpta yapay zeka uygulamalarına multidisipliner bir bakışla, günümüzde geliştirilen teknolojilerin geleceğe nasıl bir ışık tuttuğuna dair yeni ufuklar kazanmak isteyen bütün bilim severleri kongremize bekliyoruz.

Aktif katılım için konu sınırlamamız bulunmamaktadır. Kayıt formunu doldurduktan sonra 25 Nisan 2024 tarihine kadar bildiri özetinizi < bilimsel@medjrcongress.com > adresine e-posta olarak iletmeniz gerekmektedir. Bildiri özetiniz hakem heyetimiz tarafından değerlendirildikten sonra size dönüş yapılacaktır. Poster ve sözlü bildirilerinizle başvurabilirsiniz. Dereceye giren çalışmalar ödüllendirilecektir.

Bildiri özeti son gönderim tarihi: 25 Nisan 2024 saat 23.59

Bilimsel ve sosyal programdan da yararlanmak isteyen aktif katılımcıların MedjrCongress Pasif Katılımcı Kayıt formunu da doldurması gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için bilimsel@medjrcongress.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Aktif Katılımcıların uyması gereken bildiri kurallarına, tıkladığınız bağlantı sonucu karşınıza çıkan sayfanın en alt bölümünde, AKTİF KATILIMCI başlığı altındaki 3 farklı dosyadan erişebilirsiniz.

Peki kongremizde sizleri neler bekliyor?

Bilimsel program kapsamında, alanlarında başarılarıyla tüm tıp öğrencilerine örnek teşkil eden hocalarımızın birbirinden değerli sunumlarıyla kongremize teşrif edecekler.

Kongremize davetli olan hocalarımız: 

  • Prof. Dr. Hakkı Muammer Karakaş
  • Prof. Dr. Atadan Tunacı 
  • Prof. Dr. Zekai Şen 
  • Prof. Dr. Adil Mardinoğlu  
  • Prof. Dr. Serdar Durdağı
  • Dr. Öğr. Üyesi Nurullah Çalık 
  • Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Üçüncüoğlu

10 bilimsel ve 10 sosyal atölye seçeneğiyle zenginleştirilmiş bir program sunuyoruz. Ayrıca, sizlerden gelecek sözlü ve poster sunumlarıyla kongremizi daha da zenginleştireceğiz. 

Akademik deneyimlerin gençlerle buluşacağı “Kariyer Paneli”nde'' birbirinden değerli hocalarımızın kariyer serüvenlerini dinleyeceğiz ve kafamızdaki sorulara cevap alabileceğiz.

Kongrenin ilk günü, akşam üzeri güneşin batışını İstanbul Boğazı'nın büyüleyici manzarasıyla birlikte yaşayacağımız bir tekne turuyla açılış yemeğimizi gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda, müzik ve eğlenceyle dolu keyifli bir atmosferde unutulmaz anlar yaşayacağız 

Son olarak 12 Mayıs akşamında, Güney kampüs çimlerinde açık hava konserinin tadını çıkaracağız 

Bilimsel Program Paketine dahil olanlar:
Bilimsel Oturumlara Katılım + Atölyeler + Açık Hava Konseri + Öğle Yemeği + Kahve Arası + Yaka Kartı + Bez Çanta ve Sürpriz Hediyeler + Sertifika

Gala Yeri ve Tarihi: Teknede Boğaz Turu Eşliğinde Yemek ve Eğlence, 11 Mayıs Cumartesi 19.00-22.00

Açık Hava Konseri Yeri ve Tarihi:
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Güney Kampüs, 12 Mayıs Pazar 18.00-21.00

Detaylı sunum yönergemiz, poster taslağımız, özet koşulları, aktif katılımcı kuralları ve son kongremizin kongre kitapçığına erişmek için linke tıklayarak ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

www.medjrcongress.com